Hughie Fury Sky Sports’a Konuştu…
Hughie Fury ve Tyson Fury Birlikte...
Hughie Fury WBO Uluslararası Dünya Şampiyonluğun’da Ağır Siklet Kemer Birleştirme Maçını Kazanmak İçin Yemin Etti.

Fury, Sky Sports’a verdiği röportajda “Hemen görüşmelere başlıyoruz” dedi.Ayrıca, Fury: “Ben her iki şekilde de bu şampiyonluğu kazanmak zorundayım, 1 numaralı konumda olduğum, bu şampiyonluk için sonuna kadar savaşacağım” ifadelerini kullandı.

“İngiltere uzak olduğu için, kendi evimde ringe çıkmam güzel olurdu; ama bu benim için gerçekten hiç önemli değil. Daha öncede kendi ülkemde şampiyonluk için hiç dövüşmemiştim. Bu yüzden kendi ülkemde ringe çıkmak benim için güzel olurdu.Hatta bu gerçekten muhteşem olurdu. “dedi.


Hughie Fury…
Dünya Gençlik Şampiyonasın’da altın madalya kazanan Fury: “Sadece bir Dünya Şampiyonu olmak için bu spor dalında olmadığını, bu dalda daha yükselerek şampiyon olduğumu kanıtlamak için varım.” dedi.

“Çocukluğumdan beri yaptığım şey bu, ilk amatör dövüşümü 11 yaşında yapmıştım ve çocukluğumdan beri sürekli eğitim aldım, çünkü yapmak istediğim tek şey buydu.”

“Hedefim için bütün kız arkadaşlarımdan vazgeçtim. Gençliğimden beri kendimi bu hedefime adadım, çünkü ne yapmak istediğimi hep biliyordum. Bu şampiyonluğa bir kere kavuştuğum zaman, hepsine tekrar geri döneceğim.”

Parker, 22 maçta yenilgi yüzü görmedi.

Kariyerine engel olacak güçsüzleşmesine neden olan hastalıktan kurtarılan Fury, “ Joseph Parker’in kupası yok” dedi.

“Birkaç zorlu dövüş yaptık ve o dövüşlerde baya sıkı çalıştık, ancak onlardan hiçbir şey elde etmiş olmuyorsunuz.”

“Joseph Parker’i değerlendirdiğimde, evet o Ağır Siklet’de iyi yeteneği var; ama onunla dövüşecek kadar iyi savunma tekniklerim olduğuna inanıyorum, ayrıca eminim ki ben onun en kötü kabusuyum.”

O, Ruiz’e karşı iyi mücadele etti. Ancak dürüst olmak gerekirse, Ruiz, bir kaç raund farkla o dövüşü kazanmıştı.

Diğer Haberler