Floyd Mayweather Mcgregor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

Favori o gösteriliyor!
Floyd Mayweather Mcgregor maçı, dövüş sanatlarıyla ilgilenen ve bu spor dalına ilgi duyanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Mücadele ettikleri spor dalında dünya çapında üne sahip olan Floyd Mayweather ve Conor Mcgregor, ringde yürekleri ağza getirecek. Peki, heyecan dolu geçmesi beklenen Mayweather Mcgregor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, ikilinin kazanacağı miktar ve müsabaka hakkında bazı bilgiler
Floyd Mayweather Mcgregor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta Favori o gösteriliyor
Mcgregor Mayweather maçı için geri sayım başladı. Dünya çapında yüz binlerce hayrana sahip iki sporcunun karşılaşacağı maç, dünya genelinde onlarca ülkeden canlı yayınlanacak. Conor Mcgregor karşısında Floyd Mayweather'a daha fazla şans veren otoriteler, rakiplerinin hatasını affetmeyen ve tüm zamanların en iyi boksörü olarak kabul edilen sporcunun bu mücadeleyi kazanacağını düşünüyor. Peki, Mcgregor Mayweather maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, detaylı bilgiler
CONOR MCGREGOR-FLOYD MAYWEATHER MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?
Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasında Las Vegas'ta gerçekleşecek maç, 26 Ağustos Cumartesi günü TSİ 23.59'da ekrana gelecek. Bu mücadele S Sport kanalından canlı izlenebilecek. S Sport'a D Smart 78, Digiturk 85 ve Turkcell TV+ 77. kanaldan ulaşılabilecek.
KARŞILAŞMANIN BİLETLERİ KARABORSADA
Milyonlarca kişinin takip edeceği Floyd Mayweather-Conor McGregor maçının biletleri tükendi. Bilete sahip olmak isteyen boks tutkunları karaborsanın yolunu tuttu. Maçı canlı, yerinde izlemek isteyenlerin en arkadaki koltuklara 1,596.49 sterlin ödemesi gerekirken, en pahalı biletin ise en ön kategoride 6,155.95 sterlin'den satıldığı öğrenildi.
SADECE RİNGE ÇIKTIKLARI İÇİN MİLYONLAR KAZANACAKLAR

İki sporcunun alacağı ücretler de belli. Rakibine göre daha tecrübeli ve kariyerli olan Mayweather 100 milyon Sterlin (Yaklaşık 446 milyon TL) alırken McGregor’a 100 milyon Dolar (Yaklaşık 352 milyon TL) ödenecek.

Tüm zamanların en iyi savunma yapan boksörlerinden biri olarak kabul edilen Mayweather aynı zamanda yüksek hareket kabiliyeti ile rakiplerinin en ufak hatasına ceza kesmesiyle biliniyor.

Diğer Haberler