BOKSUN EMEKTARLARI ANTALYA’DA BULUŞACAK!

BOKSUN EMEKTARLARI ANTALYA’DA BULUŞACAK!
Türkiye Boks Federasyonu’nun geleneksel olarak düzenlediği ‘Boksun Efsaneleri Buluşuyor’ projesinin 11-12 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya’nın ev sahipliğinde düzenleneceği açıklandı.

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, federasyon olarak geçmiş değerlere sahip çıkma noktasında göreve geldiklerinden bu yana adımlar attıklarını belirterek, Türk boksuna katkı sağlayan isimlerle sürekli bir arada olduklarını ifade etti.
Ülkemiz boksuna ulusal ve uluslararası alanda sporcu, antrenör ve hakem olarak hizmet etmiş isimlerle Antalya’daki etkinlikte birlikte olacaklarının altını çizen Başkan Gözgeç, şöyle devam etti:

“Ülkemizde maalesef insanlar öldükten sonra kıymete biniyor, çok önemli isimlerin değerleri vefatlarının ardından dile getiriliyor. Biz, federasyon olarak bu algının değişmesi yönünde önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Boks Federasyonu, efsane isimlerine her zaman sahip çıkacak, geçmiş kuşaklarla yeni nesil sporcuların arasında köprü kurmaya tüm gücüyle devam edecek. Bu yıl 11-12 Ocak tarihlerinde ülkemiz boksuna hizmet etmiş 55 yaş ve üzeri boksörlerle Antalya’da bir araya geleceğiz. Misafirlerimizin konaklama ve yemek ücretleri federasyonumuzca karşılanacaktır. O tarihlerde Antalya, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan 22 Yaş Altı Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’na da ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda boksun efsaneleri ile genç kardeşlerimizi de bir araya getirmiş olacağız.”

Organizasyon kapsamında, 11-12 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya Falez Otel’de konaklamaları ve 3 öğün yemekleri Türkiye Boks Federasyonu tarafından karşılanacak olup, ulaşım ücretleri katılımcıların kendilerine ait olacaktır.

Organizasyona katılmak isteyenlerin Federasyon çalışanlarımızdan Zekeriya Ünal’ı en geç 25 Aralık 2017 tarihinin mesai bitiş saatine kadar arayarak mutlaka kayıt olması gerekmektedir. Aksi takdirde katılım sağlayamayacaklardır.

Zekeriya Ünal: 0507 394 76 26 - Federasyon Telefon: (0312) 311 74 58 – Dahili 125

Diğer Haberler